36 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster

Polyester Yarım Mankenler

Polyester manken denildiğinde hemen hemen herkesin aklında üç aşağı beş yukarı bir fikir oluşuyordur. Fakat polyester yarım mankeni soracak olursanız, herkes pek de fikir sahibi olmayabilir. Polyester yarım manken demek; mankenin el, kol, gövde, kafa veya bacak uzuvlarından herhangi birinin veya birçoğunun bulunmaması demektir. Şimdi bu mankeni fiyatları ve özellikleri ile birlikte inceleyelim.

Polyester Yarım Manken Modelleri ve Özellikleri

1985 yılında kurulmuş olan mağazamız, 2001 yılında tamamen kendi aurasını yakalamış ve modaya uygun bir biçimde üretim, tasarım ve uygulama ile işlevini sürdürmektedir. Diğer malzemelere oranla polyester malzemesi biraz daha pahalı olsa da, görünüm bakımından oldukça iddialıdır. Sizde mağazanızı kurmuş, ürünlerinizi almış ve vitrininizi oluşturmak mı istiyorsunuz? O halde hemen sitemize giriş yaparak bayan vitrin mankeni kategorisine tıklayabilir, dilediğiniz Ürünü inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Oldukça fazla şekil, renk ve model mankenlerden size uygun olan mankenlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Polyester Yarım Manken Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Öncelikle raf ömrü oldukça uzun olan bu malzemeyi tercih ederek hiçbir şey kaybetmeyeceğinizi belirtmek isterim. Zira fiyat olarak fark atan bir ürün olmasının yanı sıra, görünüm, kullanım ve uzun ömürlülüğü ile de oldukça fark atan bir üründür. Polyester mankeninizi almaya karar verdiğinizde ilk olarak hangi bedende Mankenler istediğinize karar vermelisiniz. Daha sonrasında ise ürününüzün hangi renk olmasını istediğinize karar vermelisiniz.

Ten rengi mi, siyah mı yoksa cıvıl cıvıl pembe veya kırmızı renklerinden mi oluşmasını istiyorsunuz? Ürünlerinizi en iyi taşıyacak renkte ve bedende mankeni seçtikten sonra ise, ayak seçiminizi yapın. Eğer sağlam ve kaliteli duruşta bir manken istiyorsanız, sallanmaması için ayağının metal veya ağır bir maddeden yapılmış olmasına dikkat edin. Bunun dışında aklınızda herhangi bir ürün şekillenmemiş ise hemen sitemize giriş yaparak zengin ürün yelpazemizden fikir edinebilir ve satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Polyester Yarım Mankeni Fiyatları 2023

Ürün hakkında tüm bilgileri toplamış, mağazanızı dekore etmiş ve mankeninizi seçtiyseniz site aracılığı ile polyester manken fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Artan kur fiyatları ve sürekli değişen ürün içerikleri hakkında mağazanın whatsapp hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitesi üzerinde bulunan telefon numarasına tıklayarak da direkt olarak arama yapabilir ve manken fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzun yılların vermiş Olduğu tecrübeler ile mimari desteğin yanı sıra, tüm ihtiyaçlarınızı yüzde seksen oranında karşılıyor ve bütün isteklerinizi tek bir çatı altında toplayarak imalat yapıyoruz.