27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Mağazalarda ürün yerleştirmek için kullanılan askılar farklı renk ve modelde üretilmeye devam eder. Profesyonel kadro aracılığı ile satışa sunulan askılar ahşap modelleriyle fark yaratır. Mağazalarda kullanılan ahşap askı çeşitleri en uygun fiyatlarla online sitede yer alır.

Askı Çeşitlerinde Doğru Alternatif

Farklı türde kıyafetlerin düzenlenmesi ve müşterilere sunulması için en gerekli unsur olan askılar dekoratif amaçlıda yaygın olarak kullanılır. Askı modelleri değişik olup asıl amacı elbiselerin ve bluzların daha düzenli durmasını sağlar.

Elbise askısı ile tüm giyim mağazaları en şık halleriyle müşterilerine hizmet vermeye devam eder.

Kıyafetlerin Hak Ettiği Değer

Bay ve bayan kıyafetlerinin kırışmadan en güzel şekilde dizilmesi için kullanılan dekoratif ahşap askı modelleri yaygın şekilde satılmaya devam eder. Master raf sitesinde yer alan tüm askı çeşitleri sadece bir tıkla verilen adrese güvenli kargo sayesinde gönderilir. Askı modellerinin kalitesine ve tarzına göre de fiyat aralıkları değişiklik gösterir.

Master Raf sitesinde satış için yer alan tüm askılar uzun ömürlü olup kaliteli malzemelerden imal edilir.

Askıların Çeşitli ve Özel Görünümleri

Ahşap askıların ve metal askıların hepsine tek bir site aracılığı ile ulaşma fırsatı her zaman vardır. Mağaza dekorasyon ve raf sistemlerinin olmazsa olmazı askılar en doğru satış platformuyla %100 müşteri memnuniyeti sağlar.

Mağaza dizaynı ve özel tasarımlı için ihtiyaç duyulan diğer askı modeli vernikli ahşap askı çeşididir. Parlak görünümleriyle şık görünen ve mağazanın kalitesini ortaya koyan bu askılar çok çeşitlidir.

Satışta Olan Askı Çeşitleri

Genel olarak bu firmanın online sitesinde satışa sunulan askı çeşitleri oldukça fazladır.

Bunlardan birkaç tanesi;

  • Ahşap askı
  • Metal Askı
  • Vernikli askı
  • Plastik askı
  • Kumaş askı

Askıların En Doğru Adresi

Askıların hepsi kullanışlı olup mağazaların genel tarzına göre sipariş verilir. Master raf sitesinde satışta olan tüm askılar kaliteli olup, uzun yıllar kullanıma uygundur.

Farklı renk ve tarzda olan askıları bulabileceğiniz tek adres bu online satış sitesidir. Artık mağazalar muhteşem ve farklı görselliği ile dikkat çekmeye devam ediyor.