27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster

Ahşap askılık her türlü mont, pantolon, gömlek ya da ceket gibi ürünleri asmaya yarayan dekoratif ürünlerdir. Farklı renk ve modelde üretilen bu ürünler pratik şekilde kullanılabiliyor.

Ahşap Askılık Kullanım Alanları

Ahşap ayaklı askılık ve diğer askılık modelleri yalnızca evde kullanılmıyor. Evden ziyade iş yerlerinde de bu ürünlere yer veriliyor. İş yerine renk katan bu ürünler aynı zamanda ortamın havasını da değiştirebiliyor.

Ahşap askılık ofiste de kullanılabiliyor. Tamamen güvenli olan ve uzun kullanım ömrüne sahip olan bu ürünler sayesinde mont, çanta gibi ürünleri asmak problem olmaktan çıkıyor.

Dekoratif ve Şık Askılık Modelleri

Ahşap askılık farklı içerikte üretilen ürünlerdir. Farklı içerikte üretilen ürünler olduğu için kullanıcılar dekoratif askılıkları satın alabiliyor. Kırmızı, mor ya da turuncu gibi tonlarda üretilen askılık modelleri sayesinde dekorasyon tamamlanabiliyor.

Dekoratif ve şık askılıkların başında ayaklı askılık geliyor. Kıyafetler dışında farklı materyalleri de asmaya olanak sağlayan bu modeller ortamın daha ilgi çekici görünmesini sağlıyor.

Ahşap askılık Vintage görünümüyle üretilebiliyor. Vintage görünümüyle üretilen bu askılıklar dekoratif bir görüntü oluşturmada bireylere yardımcı oluyor.

En Pratik Askılıklar Hangileridir?

En pratik askılık modellerinin başında ahşap askılık geliyor. Misafirlerin odağı olan ve yaşam alanına canlılık katan bu ürünler oldukça avantajlı fiyatlarla satılır.

Ahşap askılık kurulumu oldukça kolay ve pratiktir. Kolay ve pratik olduğu için bu askılıkları kurmak için ekstra özveriye ihtiyaç duyulmuyor.

Ahşap askılık ahşap mobilyalar ile kullanıldığında ortamın bir bütün olmasını sağlıyor. Bu da ahşap askılıklara olan ilgiyi artırıyor.

Ahşap Askılık Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap askılık çeşitleri yoğun kullanımda dahi herhangi bir deformasyona uğramaz. Pek çok farklı çeşidi bulunan bu ürünleri kullanmak hayatı kolaylaştırabiliyor. Bu alanda kullanılan askılık çeşitlerinden ilki ayaklı askılık modelleridir. Ayaklı askılık modelleri kalabalık aileler için idealdir.

Ahşap duvar askılık modelleri de bu alanda yer alan ürünlerdir. Duvara monte edilen bu ürünler yerden tasarruf yapmaya yardımcı olabiliyor. Bunun yanında raf detaylı ahşap askılıklar da bu alanda satılan askılık çeşitlerindendir.

Ahşap Askılık Fiyatları 2023

Ahşap askılık fiyatları yakından takip edilen bir konudur. Ahşap askılıkların fiyatları kullanım alanı, kalite ve markaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunun yanında askılığın üretildiği materyalin kalitesi de ürünün fiyatını etkileyen bir detaydır.

Ahşap askılık modelleri oldukça pratik fiyatlardan satın alınan ürünlerdir. Pratik fiyatlardan satın alınan bu ürünler sayesinde ortam çok daha güzelleştirilebiliyor.