Gösterilen sonuç sayısı: 10

Kenar çubuğunu göster

Plastik manken uygulaması özellikle giyim sektöründeki ürünlerin teşhirinde kullanılan son derece önemli bir ekipmandır. Satış ve pazarlamanın memelinde ürününü en iyi şekilde tanıtılmasının yanında görsel olarak müşterinin beğenisine sunulması gerekir. Yapılan birçok araştırmaya göre tüketicilerin satın alma eğilimini en çok etkileyen unsurun görsel temas olduğudur.

Bu itibarla plastik manken uygulaması ile yapılan teşhirlerin başarısı da oldukça yüksektir. Plastik mankenler plastik yarım manken şeklinde satın alınacağı gibi özellikle mağaza girişleri için tam boy mankenler kullanabiliyor. Mankenler isteğe göre parçalanabildiğinden manken ayak plastik kullanımı ile ayaklı olarak da kullanılabiliyor

Mankenler İle Göz Alıcı Yerleşim Alanları Yaratın

Giyim sektöründe kullanım yeri bulan plastik manken ekipmanları, özelikle iş yerinde bulunan eşyaları organize etmede büyük görevler üstleniyor. Satış potansiyeline ciddi anlamda etki eden ve tüketici davranışlarını doğrudan etkileyen plastik manken uygulamaları için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğru plastik manken seçimi ile yapılan doğru giyim modellemelerinde tüketici davranışlarını etkilemek içten bile değildir. Her türlü manken ekipmanları ve  plastik manken kafası veya diğer mağazada kullanılan sergileme ürünleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mağazalarınızda özel alanlar oluşturmak ve müşterilerinizin albeninse sunmak için plastik manken kullanımı oldukça yerinde bir uygulamadır.

Plastik Manken Alımlarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tüm satın alımlarda olduğu gibi plastik manken satın alımında birtakım hususlara dikkat etmek geriyor bu hususları şöyle sırlayabiliriz.

  • Satın alınacak plastik manken kaliteli malzemeden üretilmiş olmalıdır.
  • Satış yapan yer satılan ürün için garanti ve iade koşullarını sağlamladır.
  • Manken gurubunda yer alan ürünler üzerine elbise giydirilerek sergilendiğinden elbiselerle tam uyum içerisinde olmalıdır.
  • Satın alınacak plastik manken ürünlerinin renkleri, satış yapılan yerdeki giysiler ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Satış mağazalarında önemli görevler üstlenen cansız manken plastik ürünlerin bilinen ve güvenilir satış noktalarından satın alınması son derece önemlidir.

Plastik Manken Fiyatları 2023

Plastik manken fiyatları mankenlerin plastik yarım manken veya tam boy manken oluşuna göre değişir. Mankenler sürekli üzerine elbise giydirilen ve çıkarılan ekipmanlar olduğundan her türlü darbeye ve zorlamaya karşı dayanıklı olması gerekir. Ucuz olarak satın alına plastik manken gurupları kolayca kırılan ve çöp olan ürünler arasında yer alır. Bu nedenle manken alımlarında plastik manken fiyatları ucuz olandan kaçınılmalı bilinen yerden kaliteli ürünlerden satın alınması gerekir. Her ihtiyacınıza cevap verebilecek kaliteli ürünlerimizi incelemek ve satın almak için internet sayfamıza giriş yapabilirsiniz.